Hakkımızda

Sizin için çalışıyor geleceğimiz için üretiyoruz

UzePortal Uzaktan Eğitim Sistemleri

UzePortal bir Eta Web Tasarım projesi ve markasıdır. Web yazılımı ve IT alanında 23 yıllık tecrübenin verdiği öz güvenle 2017 yılından bu yana uzaktan eğitim yazılımı ile bir çok eğitim kurumuna hizmet vermekteyiz.

 

İş Güvenliği Uzmanlığı, İş Yeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli adaylarının uzmanlık sınavına girebilmeleri için zorunlu olan uzaktan eğitim konularını da kapsayan uzaktan eğitim yazılımımız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylıdır. Bu yönüyle ülke genelinde sayılı yazılımlardan olan UzePortal, Az Tehlikeli, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıflarda yeralan Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimler için de bir çok firmanın tercihi haline gelmiştir.

 

Bunun yanı sıra bir çok özel kolej, mesleki eğitim kurumları, eğitim kursları ve bireysel uzktan eğitim dersleri için hizmet vermekteyiz. Ayrıca şirket toplantıları ve kurum içi seminerler için de tercih edilen canlı ders panelimiz, İstanbul ve Bursa lokasyonlu data centerlarda barınmakta olup, diğer canlı görüşme yazılımlarına nazaran bilgi güvenliği açısından %100 daha güvenlidir. Sunucu kurulum, kontrol ve bakımları bizzat ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Canlı ders yazılımını kendi sunucusu üzerinde barındırmak isteyen, ancak istediği verimi alamayan özel firma ve eğitim kurumlarına da gerekli teknik destek, bakım ve kurulum hizmetleri veren UzePortal, artık hayatımızın bir parçası haline gelen uzaktan eğitimi sizler için, kolay, anlaşılır ve uygun hale getirmektedir.

teknoloji-takibi
Sıkı Teknoloji Takipçisiyiz

Gerek yazılım, gerekse donanım olsun teknolojiyi çok yakından takip ediyor, kendimizi her geçen gün çok daha fazla geliştiriyoruz. Çünki bizim gelişmemizin, sizin kazanmanız olduğunun farkındayız.

takim-calismasi
Takım Çalışmasına Bayılıyoruz

Her ne kadar çok kalabalık bir ekip olmasakta takım olarak çalışmayı ve hedeflerimize ulaşmayı çok seviyoruz. Bunun için de sürekli değerlendirme toplantıları yapıyoruz. Hepsi sizin için.

destek-ekibi
Kesintisiz Hizmet İçin Buradayız

Bizden almış olduğunuz hizmetlerin aksamaması için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bazen sabahlara kadar çalışıyoruz. Biz sizin için buradayız yeter ki siz işinizde mutlu olun.

Mekandan Bağımsız Mutlu Çalışanlar

UzePortal bünyesinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız hepsi alanında uzman bilgisayar mühendisi, bilgisayar programcısı, sistem mühendisi, C, B ve A sınıfı iş güvenliği uzmanı, iş müfettişi ve eğitmenlerinden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın en verimli şekilde çalışabilmeleri için elimizden gelenin en iyisi yapmaktayız. Bu nedenle UzePortal’da mekan zorunluluğu yoktur. Nerede istersek orada çalışırız. Evde, ofiste, cafede… Ve sonuç olarak birbirinden güzel başarılara imza atarız.

qodef-team-image
Kurucu / Geliştirici
Aydın Ü.
qodef-team-image
Sunucu Yönetimi
Doğan G.
qodef-team-image
Geliştirici
Ayşegül K.
qodef-team-image
Geliştirici
Manjunath B K

Sende Bize Katılmak İster misin?

Eta Web Tasarım ve UzePortal bünyesinde, bizimle birlikte çalışarak gücümüze güç katmak isteyen müstakbel çalışma arkadaşımız. Formu doldurarak bize biraz kendinden bahset. Açık olan pozisyonlarda seninle çalışmayı çok isteriz.